Готівкова

Оплата готівкою при отриманні товару. Можлива для всіх способів доставки і при самовивозі.

Безготівкова *

Київ - оплата картою через термінал при самовивозі з офісу (вул. Чигоріна, 61). Для власників карт ПриватБанку діє додаткова знижка 5% за програмою Бонус +.

Україна - ви можете оплатити через систему WayForPay, або ми можемо виставити вам рахунок, який ви можете оплатити в будь-якому банку (при цьому стягується банківська комісія). При оплаті WayForPay гроші надходять практично миттєво, при оплаті на розрахунковий рахунок, як правило, гроші надходять на наступний день.

Юридичні особи - можлива оплата за безготівковим розрахунком з наданням пакету необхідних документів.

Кредитними картами Visa, MasterCard

Сайт підключений до системи безпечних електронних платежів WayForPay, які дозволяють оплатити замовлення за допомогою карт Visa і MasterCard.

"Оплата частинами" і "Миттєва розстрочка" (кредит для власників карт ПриватБанку)

Ви можете оформити покупку в розстрочку і оплачувати рівними частинами до 25 платежів. Даний кредит можна оформити тільки при самовивозі, розраховуючись карткою Приватбанку через термінал.

Оплата можлива тільки в національній валюті України.

Повернення товару. Відповідно до закону про захист прав споживача ви можете повернути товар на протязі 14 днів з дати покупки, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. Доставка повернення в цьому випадку - за ваш рахунок.

* Доставка товару здійснюється тільки після надходження коштів. Прохання після здійснення оплати інформувати нас, для прискорення відвантаження замовлення.

Бонус + від Приватбанку. Отримати бонус / оплатити з бонусного рахунку:

1. Виберіть товари, які хочете придбати. Перейдіть до оформлення замовлення.

2. Заповніть всі необхідні поля на сторінці Замовлення, в коментарі вкажіть, що хочете оплатити з Бонус + від Приватбанку.

3. Ми виставимо вам рахунок через LIQPAY (перейдіть за вказаним посиланням https://www.liqpay.com для здійснення оплати).

4. Оплата "Карта" стоїть за умовчанням. Введіть номер карти, її термін дії, код CVV та натисніть кнопку Підтвердити.

5. Введіть номер свого мобільного телефону і натисніть кнопку Ввійти.

6. На ваш номер телефону має прийти sms з otp паролем. Введіть його і натисніть кнопку Ввійти.

7. Для оплати бонусами активуйте віконце "З рахунку" Бонус Плюс "і підтвердіть оплату кнопкою Оплатити. При оплаті з основного рахунку просто натисніть кнопку Оплатити.

8. Після оплати ви побачите, як пройшла транзакція: "Успішно" / "Чи не успішно", суму оплати, ID транзакції. Якщо ви хочете отримати копію чека - введіть свій E-mail і натисніть "Відправити".

9. Щоб вийти зі сторінки LigPAYCheckout натисніть - Повернутися на сайт.

Оплачуючи замовлення, розміщений на нашому сайті, картою Приватбанку Visa або MasterCard, ви отримуєте бонус в розмірі 5%. Бонус - це відсоток від суми покупки, який потрапляє на ваш рахунок «Бонус Плюс», з якого ви можете оплачувати інші покупки як в нашому магазині або при покупці через наш сайт, так і в будь-якій точці, що бере участь в програмі "Бонус Плюс" .

Увага! Ви отримуєте бонуси на ваш рахунок "Бонус Плюс" незалежно від рахунку, з якого ви оплачуєте покупку (основний або бонусний).

Товари додані до переліку бажаного
Товар додано до порівняння

Цей веб-сайт використовує кукі-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також запропонувати найкращий користувальницький досвід, проаналізувавши використані наші продукти та послуги, підвищивши якість рекламних та маркетингових активностей. Ви погоджуєтесь на використанні нами файлів cookie.