Готівкова
Оплата готівкою при отриманні товару. Можлива для всіх способів доставки і при самовивозі.

Безготівкова*
Київ - оплата карткою через термінал при самовивозі з офісу (вул. Предславинська, 19). Для власників карт Приватбанку діє додаткова знижка 5% за програмою Бонус +.
Україна - ви можете оплатити через систему
PayMaster** чи Liqpay, або ми можемо виставити рахунок, який ви можете оплатити в будь-якому банку (при цьому стягується банківська комісія). При оплаті PayMaster** або Liqpay гроші надходять практично миттєво, при оплаті на розрахунковий рахунок, як правило, гроші надходять на наступний день.
Юридичні особи - можлива оплата за безготівковим розрахунком з наданням пакету необхідних документів.

Кредитними картами Visa, MasterCard*
Сайт підключений до системи електронних платежів
PayMaster та Liqpay від ПриватБанку, які дозволяють оплатити замовлення за допомогою карт Visa і MasterCard.

"Оплата частинами" і "Миттєва розстрочка" (кредит для власників карт Приватбанку)*
Ви можете оформити покупку в розстрочку і виплачувати рівними частинами до 25 платежів. Даний кредит можливо оформити тільки при самовивезенні, розраховуючись карткою Приватбанку через термінал.

Повернення товару. Відповідно до закона про захист прав споживача ви можете повернути товар на протязі 14 днів з дати покупки, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. Доставка повернення в цьому випадку - за ваш рахунок.

* Доставка товару здійснюється тільки після надходження коштів. Прохання після здійснення оплати інформувати нас, для прискорення відвантаження замовлення.

** PayMaster

Так само на нашому сайті доступний спосіб оплати за допомогою платіжного агрегатора PayMaster. Завдяки даному методу оплати доступні наступні способи оплати: карти Visa / MasterCard, WebMoney, термінали України, Приват 24, EasyPay, Liqpay, Masterpass, Masterpass QR.

4ast-ukr.jpgrassro4ka-ukr.jpg

Як оплатити покупку на нашому сайті карткою ПриватБанку?
Оплачуючи замовлення, розміщене на нашому сайті, картою Приватбанку Visa або MasterCard, ви отримуєте бонус у розмірі 5%. Бонус - це відсоток від суми покупки, який потрапляє на ваш рахунок «Бонус Плюс», з якого ви можете оплачувати інші покупки як в нашому магазині або при покупці через наш сайт, так і в будь-якій точці, що бере участь в програмі "Бонус Плюс".

Як отримати бонус / оплатити з бонусного рахунку на нашому сайті:
1. Виберіть товари, які хочете придбати. Перейдіть до оформлення замовлення.
2. Заповніть всі необхідні поля на сторінці Замовлення, виберіть спосіб доставки.
3. Оберіть спосіб оплати - LIQPAY >> Pay with liqpay (після натискання на кнопку LIQPAY сайт вас перенаправить на безпечну сторінку (https://www.liqpay.com) для здійснення оплати).
4. Оплата "Карта" стоїть за замовчуванням. Введіть номер карти, її термін дії, код CVV та натисніть кнопку Підтвердити.
5. Введіть номер свого мобільного телефону і натисніть кнопку Ввійти.
6. На ваш номер телефону має прийти sms з otp паролем. Введіть його і натисніть кнопку Ввійти.
7. Для оплати бонусами активуйте віконце "З рахунку" Бонус Плюс "і підтвердіть оплату кнопкою Оплатити. При оплаті з основного рахунку просто натисніть кнопку Оплатити.
8. Після оплати ви побачите як пройшла транзакція: "Успішно" / "Не успішно", суму оплати, ID транзакції. Якщо Ви хочете отримати копію чека - введіть свій E-mail і натисніть "Відправити".
9. Щоб вийти зі сторінки LigPAYCheckout натисніть - Повернутися на сайт.

Увага! Ви отримуєте бонуси на ваш рахунок "Бонус Плюс" незалежно від рахунку, з якого ви оплачуєте покупку (основний або бонусний).