Готівкова
Оплата готівкою при отриманні товару. Можлива для всіх способів доставки і при самовивозі.

Безготівкова*
Київ - оплата карткою через термінал при самовивозі з офісу (вул. Предславинська, 19). Для власників карт Приватбанку діє додаткова знижка 5% за програмою Бонус +.
Україна - ви можете оплатити через систему Приват24 (на картку), або ми можемо виставити рахунок, який ви можете оплатити в будь-якому банку (при цьому стягується банківська комісія). При оплаті на карту гроші надходять практично миттєво, при оплаті на розрахунковий рахунок, як правило, гроші надходять на наступний день.
Юридичні особи - можлива оплата за безготівковим розрахунком з наданням пакету необхідних документів.

Кредитними картами Visa, MasterCard*
Сайт підключений до системи електронних платежів ПриватБанку (Liqpay), яка дозволяє оплатити замовлення за допомогою карт Visa і MasterCard.

"Оплата частинами" і "Миттєва розстрочка" (кредит для власників карт Приватбанку)*
Ви можете оформити покупку в розстрочку і виплачувати рівними частинами до 25 платежів. Даний кредит можливо оформити тільки при самовивезенні, розраховуючись карткою Приватбанку через термінал.

Оплата можлива тільки в національній валюті України.

Повернення товару. Відповідно до закону про захист прав споживача ви можете повернути товар належної якості протягом 14 днів. Доставка повернення в цьому випадку - за ваш рахунок.

* Доставка товару здійснюється тільки після надходження коштів. Прохання після здійснення оплати інформувати нас, для прискорення відвантаження замовлення.

4ast-ukr.jpgrassro4ka-ukr.jpg

Як оплатити покупку на нашому сайті карткою ПриватБанку?
Оплачуючи замовлення, розміщене на нашому сайті, картою Приватбанку Visa або MasterCard, ви отримуєте бонус у розмірі 5%. Бонус - це відсоток від суми покупки, який потрапляє на ваш рахунок «Бонус Плюс», з якого ви можете оплачувати інші покупки як в нашому магазині або при покупці через наш сайт, так і в будь-якій точці, що бере участь в програмі "Бонус Плюс".

Як отримати бонус / оплатити з бонусного рахунку на нашому сайті:
1. Виберіть товари, які хочете придбати. Перейдіть до оформлення замовлення.
2. Заповніть всі необхідні поля на сторінці Замовлення, виберіть спосіб доставки.
3. Оберіть спосіб оплати - LIQPAY >> Pay with liqpay (після натискання на кнопку LIQPAY сайт вас перенаправить на безпечну сторінку (https://www.liqpay.com) для здійснення оплати).
4. Оплата "Карта" стоїть за замовчуванням. Введіть номер карти, її термін дії, код CVV та натисніть кнопку Підтвердити.
5. Введіть номер свого мобільного телефону і натисніть кнопку Ввійти.
6. На ваш номер телефону має прийти sms з otp паролем. Введіть його і натисніть кнопку Ввійти.
7. Для оплати бонусами активуйте віконце "З рахунку" Бонус Плюс "і підтвердіть оплату кнопкою Оплатити. При оплаті з основного рахунку просто натисніть кнопку Оплатити.
8. Після оплати ви побачите як пройшла транзакція: "Успішно" / "Не успішно", суму оплати, ID транзакції. Якщо Ви хочете отримати копію чека - введіть свій E-mail і натисніть "Відправити".
9. Щоб вийти зі сторінки LigPAYCheckout натисніть - Повернутися на сайт.

Увага! Ви отримуєте бонуси на ваш рахунок "Бонус Плюс" незалежно від рахунку, з якого ви оплачуєте покупку (основний або бонусний).