Дзеркала

Незвичайні дзеркала різних форм і розмірів в інтернет магазині A-stuff.com.ua.

Так, ми не зовсім інтернет магазин дзеркал, але красиві дзеркала - наша пристрасть! Тому ми намагаємося підібрати найрізноманітніші дзеркала в наш каталог: дзеркало у ванну, дзеркало в кімнату, дзеркало в передпокій, дзеркало в спальню, дзеркало в дитячу, дзеркало в офіс ... Яку форму дзеркала ми можемо вам запропонувати? Овальну? Легко! Але крім абсолютно звичних дзеркал у нас є акрилові дзеркала незвичайних форм! Що може бути цікавіше дзеркала у вигляді корони для дівчини або дзеркала у формі тетриса, для геймера? Не дізнаєтеся, поки не перегляньте весь наш асортимент;) Порадуйте свій інтер'єр декоративним, дизайнерським дзеркалом!

Дуже сподіваємося, що у нас ви зможете підібрати дзеркало, як в свій дім, так і у подарунок вашим друзям, коханим або ж колегам. У нас можна купити дзеркало недорого, а можна замовити індивідуальний розмір дзеркала і ціна, звичайно, змінитися.

Купивши дзеркало на нашому сайті, ви можете забрати його в нашому офісі або замовити кур'єрську доставку по Києву. Якщо ви живете в іншому місті - ми відправимо ваше дзеркало кур'єрською службою. Вартість пересилки згідно тарифів кур'єрської служби. Дзеркала краще пакувати в палети (додаткова послуга, приблизна вартість - 50 грн). При відмові від палет у разі бою компенсації не буде. Дякуємо за розуміння!