Форми для льоду

Найважливішим інгредієнтом освіжаючих напоїв і коктейлів є лід. За допомогою спеціальної форми для льоду звичайна заморожена вода перетворюється в дуже ефектну деталь, яка використовується для подачі безлічі популярних напоїв.

Практичний і зручний аксесуар

Сік, компоти, квас, лимонад, тонік і мінеральні води люди у великій кількості споживають під час застіль і в повсякденному житті. У жаркий день мало хто відмовить собі в задоволенні додати в стакан з улюбленим напоєм охолоджуючий кристалик льоду. Ця невелика деталь здатна зробити більш яскравим і свіжим смак будь-якого напою.

І в закладах громадського харчування, і в звичайному домашньому застосуванні сьогодні активно використовуються різноманітні формочки для льоду. Якщо колись подібні аксесуари пропонувалися лише як доповнення до тільки купленому холодильника, то сьогодні придбати їх можна навіть в інтернет-магазині.

Широкий асортимент форм

Раніше воду, призначену для охолодження напоїв і коктейлів, заморожували в одній традиційній формі. Сучасна індустрія пропонує велику кількість різноманітних форм для заморожування рідини. Відмінно вписуючись в будь-вечірки і свята, вони можуть бути виконані в різній тематиці - квітковій, звірячій, морській, дитячій та ін.

Зручна форма для льоду дозволяє без проблем заморозити воду, перетворюючи її в прозорі крижані кристали простого класичного або найоригінальнішого виду. Через свою недорогу вартість такі своєрідні пасочки нині доступні кожній господині. Вони активно і ефективно використовуються в усіх пристойних питних закладах і в місцях громадського харчування, в закладах для дитячого та дорослого дозвілля.

Матеріали для виготовлення форм для заморозки

Найперші моделі робилися з харчового пластику, за допомогою якого можна було швидко отримати кристали льоду довгастої або правильної кубічної форми. Сьогодні великою популярністю користуються спеціальні силіконові форми, що виготовляються із зручних, м'яких і безпечних для людини матеріалів.

Вигоди використання силіконових виробів:

- крім води в таких формах можна заморожувати соки, каву, шоколад, готувати желейні десерти і домашнє морозиво;
- вони легко і швидко очищаються;
- вміст з форм виймається максимально просто, не кришиться і не втрачає свого привабливого зовнішнього вигляду;
- форми виконуються з якісного харчового силікону, цілком безпечного при побутовому використанні.

Політ фантазії дизайнерів, які працюють над вигадуванням форм для заморозки льоду з силікону, в даному випадку нічим не обмежений.