Грілка іграшка "Песик"

Грілка іграшка "Песик"

BeriDari
HT127
Розпродано
400,00 грн.

Як це працює:
1. Дістаньте мішечок з іграшки.
2. Помістіть у мікрохвильовку.
500-700 W гріти 1 хвилину
800 - 1000 W гріти 30 секунд
3. Вставте мішечок назад в іграшку.
Увага! Ніколи не кладіть іграшку в мікрохвильовку! Тільки мішечок. Перед пранням іграшки необхідно витягти мішечок з насінням.

Вага: 300 г.
Розмір: 25-30 см.
Матеріали: зовнішня частина з поліестеру, всередині іграшки бавовняний мішечок з зернами французької лаванди і пшениці. Всі компоненти гіпоалергенні.
Іграшки грілки допомагають вирішувати проблему коліків. Тепло і запах лаванди допоможе дитині швидко і міцно заснути. У грілці є насіння лаванди і пшениці, які заспокоюють і допомагають заснути. Лаванда знижує дратівливість, підвищує опірність до інфекційних захворювань.
Також іграшка може працювати навпаки - можна її охолодити, наприклад для того, щоб прикладати до удару або охолодитися у спеку.
Легкий догляд, адже цю іграшку можна прати, після вилучення мішечка.
Іграшка безпечна, адже якщо навіть у дитини вийде порвати іграшку всередині немає шкідливих наповнювачів.
Іграшка грілка доречний подарунок в будь-якому віці. Запах насіння лаванди, які вкладені в іграшку допомагають зняти нервову напругу. Ця особливість підходить і дітям, і дорослим.

Країна виробник
Україна
No reviews

16 інші товари в цій самій категорії:

Клієнти, які придбали цей товар, також придбали:

Клієнти, які придбали цей товар, також придбали:

Товари додані до переліку бажаного
Товар додано до порівняння

Цей веб-сайт використовує кукі-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також запропонувати найкращий користувальницький досвід, проаналізувавши використані наші продукти та послуги, підвищивши якість рекламних та маркетингових активностей. Ви погоджуєтесь на використанні нами файлів cookie.