Куля провісник "Магічна куля відповідей 8"

UFT

Не можете визначитися? Потрібна термінова відповідь на питання? Хочете дізнатися свою долю? Вже зібралися до ворожки? Стоп! Задайте питання шару!

Більше деталей

Нажаль, цього товару немае на складі

Ціна: 210 грн.

+ wishlist

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 21 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 21 балів, які можна конвертувати в сертифікат на 2 грн..


Країна виробникКитай
Матеріалпластик

Не можете визначитися? Потрібна термінова відповідь на питання? Хочете дізнатися свою долю? Вже зібралися до ворожки? Стоп! Задайте питання шару!

Оригінальна назва кулі - "magic 8 ball". Ви можете побачити цю кулю в таких фільмах, як: "Траса 60", т / с "Доктор Хаус", т / с "Друзі", т / с "Зачаровані" м / с "Сімпсони" і т.д.

Куля провісник відповідає на будь-які питання! Задайте питання (на яке можна відповісти "так" або "ні") дивлячись на "вісімку", злегка потрясіть кулю, переверніть ... і через кілька секунд роздумів відповідь випливе з глибин кулі.

А правильні відповіді дає цю кулю? - Запитаєте ви. Вірні! Більшість відповідей потрапляють в точку! Нікому не відомо в чому ж магія, але ми знаємо, що куля навіть погоду краще синоптиків пророкує. Якщо не віриться - переконаєтеся в цьому самі, замовивши її у нас!

Не знаєте що подарувати другу на день варення? Куля передбачень! 100% всі присутні хоч по 1 разочку але поставлять запитання диво - кулі в той же день!

Діаметр: 10 см.

Матеріал: пластик ABS.

Відповіді кулі російською мовою.

Попередження: Куля може розбитися, так що її не можна кидати, бити її (або нею) або ж заморожувати.

Якщо сильно трясти - можуть з'явиться бульбашки. Це нормально, через деякий час вони зникнуть.

P.S. А якщо дітки будуть питати "як це працює?" - Можете показати їм картинку з зірками і розповісти що міні чоловічки "гуглять" відповіді на питання)

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Переглянуті товари