Магнітні дошки, магніти на холодильник

Для всіх тих, хто дуже любить прикріплювати магніти на холодильник ми підготували добірку найбільш милих, кумедних, оригінальних і навіть несподіваних магнітиків. А для тих, хто шукає нестандартні рішення для інтер'єру, ми із задоволенням запропонуємо купити дошку для малювання - ви і ваші дітки будуть творити крейдою або маркерами.

Але про все по порядку!

• магніт на холодильник

Це дуже популярний спосіб зробити обстановку кухні яскравіше і затишніше. Частіше за все на холодильник або витяжку прімагнічивають магнітики з подорожей і поїздок. Погодьтеся, сувенірами вже нікого не здивуєш. Але у кого зі своїх знайомих ви бачили на холодильнику забавні гудзики, гарненькі стрази або кольорові пігулки? Мабуть, ні в кого? Тоді не втрачайте часу - робіть замовлення, щоб здивувати своїх гостей або піднести чарівний презент друзям. Адже це коштує зовсім недорого!

• магнітна дошка

Зовсім інший підхід до декорування простору. Це завжди деякий потенціал для творчості. Купити магнітну дошку, значить, періодично щось на ній малювати і писати в подальшому. З одного боку, це зручно, з іншого - виграшно для вашого інтер'єру. До речі, дошка для малювання - це ще дуже романтично, особливо якщо ви зупинитеся на формі сердечка або хмаринки.

Маркери або крейда?

Резонне питання, враховуючи, що в нашому асортименті є і дошка для маркера, і дошка для крейди. Це справа смаку і комфорту, але основні рекомендації ми для вас все ж приготували.

• Головне достоїнство крейди - відносна дешевизна і неповторний стиль малюнків, які виходять з їх допомогою. Ви помічали, що в наймодніших закладах і кав'ярнях є саме крейдова дошка, де красиво пишуть невеликі рецепти або інформацію про акції?

• Перевага маркерів полягає в їх багатоколірності. До того ж вони не доставлять ніяких незручностей з прибиранням - навіть найякісніша крейда трошки та кришиться, чого з маркерами не станеться ніколи. Ми пропонуємо класичну модель - маркерна дошка білого кольору - у різних формах і розмірах.

• В якості ексклюзиву у нас в асортименті є "Чат для холодильника" - концептуальний вибір для тих, хто хоче спілкуватися компанією. Така покупка підходить не тільки для будинку, але і для офісу.

Дорогі друзі! Тематичними добірками в нашому інтернет-магазині ми хочемо показати кожному відвідувачеві сайту, що купувати цікаві, модні речі для себе і свого будинку - це набагато простіше, ніж здається. Повірте, стильний інтер'єр і актуальний дизайн ви можете побачити не тільки по телевізору, але і у себе в квартирі.