Ціна

120 грн. - 1410 грн.

Колір

Будильник

Країна виробник

In stock

Забарвлення

Настільний годинник

Настільні годинники повинні відповідати місцю, куди ви плануєте їх поставити. Якщо ви хочете купити настільний годинник для робочого столу, то неважливо це буде годинник для стола в офісі чи вдома - функціонал і зовнішній вигляд можна вибирати один і той же. Якщо ж це настільний годинник для прикроватной зони, то це має бути годинник з будильником, і зовнішній вигляд повинен вписуватися в інтер'єр вашої спальні. Годинник з будильником знову-таки сильно відрізняються звуком. Обов'язково зверніть увагу на мелодію будильника при покупці такого годинника: вона може бути мелодійною, це можуть бути звуки природи (тварин зокрема), вона може бути різкою, що бадьорить, а може бути така мелодія, від якої ви зранку будете підскакувати до стелі. Вибір за вами, але не забувайте, що все-таки при купівлі настільног годинника з будильником момент дзвоника для пробудження все-таки важливіший зовнішнього вигляду годинника.

Нагадуємо вам, що настільний годинник - відмінний подарунок вам і вашому будинку, але також ви можете дарувати їх своїм коханим, друзям, колегам. Ми пропонуємо вам вибір від аскетичних, класичних моделей годинників, до найнеймовірніших годинників, наприклад, годинників з будильником, які розбудять будь-якого соню, так як потрібно попрацювати, щоб відключити його (наприклад, наздогнати).

В інтернет магазині A-stuff.com.ua ви можете купити годинник на стіл і забрати його у нашому офісі в Києві або замовити кур'єрську доставку по Києву. Якщо ви живете в будь-якому іншому місті України - не турбуйтеся! За допомогою кур'єрських служб ви в найкоротші терміни можете отримати ваше замовлення в будь-яку точку України.