Ціна

75 грн. - 2205 грн.

Колір

Серія

Циферблат

Країна виробник

In stock

Забарвлення

Настінні годинники

Що може бути простіше, ніж купити настінний годинник в інтернет магазині? Немає необхідності в довгих походах по магазинах настінних годинників, не потрібно витрачати години на пошук - підібрати настінний годинник можна протягом обідньої перерви сидячи в офісі, або ж під час поїздки додому за допомогою смартфона і мобільного інтернету (звичайно, це не стосується тих, хто сидить за кермом)). Ми постараємося максимально спростити ваші пошуки, надавши широкий каталог настінних годинників та зручну навігацію по нашому інтернет магазину.

Годинники на стіну - дуже важлива частина інтер'єру, це предмет декору, відповідно до їх вибору потрібно підійти серйозно. Годинник повинен бути не тільки якісними, але й ідеально виглядати в приміщенні. У нас ви зможете підібрати різноманітні варіанти: годинник на кухню, настінний годинник для дитячої, годинник для спальні, годинник для холу або вітальні, годинник для офісу. При виборі настінних годинників величезну роль грають розмір годинника, форма, стиль, кольорова гамма, матеріал, цифри (римські, арабські), стрілки годинника (вони повинні візуально виділятися, ви не повинні їх довго шукати на циферблаті). Порад як вибрати годинник, звичайно не буде: це справа смаку. Ви самі дизайнер вашого будинку, так що тільки вам вирішувати будуть це класичні, оригінальні або модні, дизайнерські настінні годинники. Ми можемо тільки надати вам кращий вибір настінних годинників, якісний і оригінальний товар. Ви зможете підібрати настінний годинник для свого будинку, офісу, дачі або ж як подарунок вашим друзям, близьким, коханим.

В інтернет магазині A-stuff.com.ua ви можете купити годинник на стіну і забрати його у нашому офісі в Києві, замовити кур'єрську доставку по Києву. Якщо ви живете в будь-якому іншому місті України - не турбуйтеся! За допомогою кур'єрських служб ви в найкоротші терміни можете отримати ваше замовлення в будь-яку точку України.