Нічники

Кожна людина прагне оточити себе атмосферою гармонії і тепла. Тому до облаштування квартири або власного будинку усі підходять дуже уважно і акуратно. При цьому вибираючи меблі та оздоблювальні матеріали, деякі люди забувають про такі невеликі деталі інтер'єру, як світильники. Вони допомагають створити в приміщенні гармонійну, спокійну і максимально приємну атмосферу.

Дитячі нічники: основні особливості переваги

Дитячі нічники і світильники сьогодні користуються величезним попитом. Яскраві і оригінальні вони можуть стати однією з найцікавіших родзинок інтер'єру. Крім цього деякі моделі додатково укомплектовуються музичним супроводом, що допомагає малюкам швидше заснути міцним і спокійним сном.

При виборі нічників варто звернути увагу на:
• LED світильники. Вони відрізняються хорошою яскравістю і допомагають економити електроенергію;
• моделі з легким розсіяним світлом. Такі вироби прекрасно підійдуть для малюків, які бояться темряви. З таким світильником дитині не буде страшно;
• багатофункціональні нічники. Такі моделі укомплектовані зручною панеллю керування. Завдяки цьому власник виробу може регулювати яскравість освітлення, звуковий супровід, встановлювати час відключення.

Перш ніж купити нічник, потрібно звернути велику увагу на його форму і дизайн. Особливо це актуально для дитячих кімнат. Адже кімната дитини повинна бути не тільки затишною і світлою, а й цікавою самому малюкові. Сьогодні у продажу можна знайти спеціальні вироби для хлопчиків або дівчаток. Вони можуть бути виконаними у формі сердечка, казкового персонажа, мультиплікаційних героїв, мати різне забарвлення.

Проектор зоряного неба: ідеальне рішення для затишного інтер'єру

Серед великого асортименту сучасних світильників багато людей віддають перевагу вишуканим нічникам-проекторам. Класичний проектор зоряного неба являє собою невеликі пластикові вироби, що мають циліндричну або овальну форму. Верхня частина такі нічників має невеликі цятки в формі зірок. Тому при включенні такого освітлення на стелі з'являються зірки, які поступово змінюють своє світло і практично повністю імітують зоряне небо.

Вони ідеально підходять для приміщень, де потрібно створити м'яке, приглушене освітлення. Тому проектор купити в основному бажають для установки в дитячих кімнатах і спальнях. Такі оригінальні світильники допоможуть створити максимально затишну атмосферу для тихого романтичного вечора з коханою людиною. Такі світильники, встановлені в дитячих кімнатах, дозволяють привернути увагу і зацікавити малюка.