Обкладинки для автодокументів

Сучасний спосіб життя вимагає мобільності, тому багато хто використовує авто майже щодня. Для управління автомобілем необхідно при собі мати пакет дозвільних документів, які носити в кишені - незручно і є ймовірність їх втратити. Для збереження документів, візиток, грошових купюр і зручності автомобіліста, корисним аксесуаром буде обкладинка для автодокументів.

У нашому інтернет-магазині можна придбати обкладинки різних кольорів, виконаних з високоміцних сучасних матеріалів. Портмоне для автомобільних документів допоможе зберегти його вміст скільки буде потрібно власнику, воно не схильне до потертості, зручно у використанні, і що не менш важливо, для прекрасної половини людства, приємна на дотик, а різноманітність дизайну зовнішньої сторони обкладинки для автомобільних документів, допоможе у виборі відповідної моделі.

Чохол на водійські права, представлений в нашому каталозі, буде стильно виглядати не тільки в інтер'єрі - салоні автомобіля, але і в поєднанні з модною дамською сумочкою або в чоловічому портфелі. Обкладинка на посвідчення водія виконана в національному традиційному стилі або з зображенням національної символіки - підкреслить любов автовласника до своєї країни і повагу її законів. Професійним водіям, які змушені постійно носити з собою велику кількість супровідних паперу, чохол допоможе швидше знайти необхідні документи на автомобіль.

Чохол для водійського посвідчення, виконаний в мотоциклетній тематиці - виділить його власника з натовпу і підкреслить його захоплення або стиль життя.

Ергономічний, зручний в обігу внутрішній простір обкладинки на водійські документи, дозволить легко діставати необхідні документи. Характерною особливістю обкладинок виконаних з вінілу, є їх волого непроникність. Чохол для документів на авто захистить важливі папери на автомобіль від попадання води на поверхню. Вплив вологості може призвести до втрати юридичної сили документації, втрати часу і грошей на її відновлення.

Чохол для прав і техпаспорту буде прекрасним подарунком до отримання дозвільних документів на керування транспортним засобом або при покупці нового авто.
До послуг покупців нашого магазину існують сім видів доставки, це дозволяє нашим клієнтам отримувати замовлення в найкоротші терміни і зручним для них способом. Також є пункт самовивозу, забираючи замовлення самостійно клієнти заощаджують на доставці. Забрати замовлення з пункту самовивозу можна попередньо узгодивши час і дату.