Свічка здійснення мрій в колбі "Знаю,...
Свічка здійснення мрій в колбі "Знаю,...
Свічка здійснення мрій в колбі "Знаю,...

Свічка здійснення мрій в колбі "Знаю, чого бажаєш..."

2-004
В наявності
55,00 грн.

Хочеш, щоб бажання здійснилося? З цією свічкою ти поставиш мету і спрямуєш себе в правильну сторону, для її здійснення. 

Склад: скляна колба, пробка, джут, свічка, блискітки, крапелька магії.

Швидка покупка

Хіба-но свято - це лиш новий рік та день народження?.. Хто сказав, немов один тільки календар вказує коли мріям здійснюватися, а настрою бути причудовим?.. І чому подарунки обов'язково мають надходити за графіком?.. Нищимо стереотипи, розвінчуємо заскорузлі міфи і влаштовуємо свята, коли маємо на те час та натхнення!

Аби подарувати чудові емоції та спомини - вибирай “свічку-мрійницю”. Вона стане гарним повсякденним подарунком, або бомбезним доповненням до великого святкування. 

По-перше, не тільки ви зрадієте і закохаєтесь у її іскристо-святковий настрій. Грайливі блискавки, навіть за посереднього настрою, викликають посмішку та сповнюють гарними передчуттями. Незвичний дизайн та цікава концепція обов'язково зацікавлять і заінтригують отримувача подарунку.

По-друге, головне завдання свічки-мрійниці: дати людині замислитись та помріяти, надихнути її! Зупинитись на хвильку і зрозуміти - чого він/вона насправді хоче найбільше? Так часто буденне життя захоплює нас так міцно, що неможливо навіть на секунду зупинитись та поміркувати: що є важливим?..чи справді мої цілі такі важливі?..і головне: як найзручніше вмоститися, аби лежати в напрямку здійснення своїх мрій?!

Коли знаєш, чого хочеш - увесь всесвіт починає допомагати знайти вірний шлях.

Тож не зволікайте. Даруйте чудові емоції, робіть для близьких свято, хапайте мрїю за хвоста!

Інструкція: Дістань блискітливу свічку з колби, запали її та загадай бажання. Максимально чітко уяви, як воно здійснюється: як мрія стає реальністю, що відчуваєш у цей момент, свої думки та емоції...задмухай полум'я та сховай свічу назад у шиммерний вирій: твій запит на мрієздіснення вже відправлений до небесної канцелярії і залишилось лише дочекатись найкращого моменту, аби все сталося. Тож будь терплячим і частіше уявляй, як збуваються твої мрії!

No reviews

16 інші товари в цій самій категорії:

Клієнти, які придбали цей товар, також придбали:

Клієнти, які придбали цей товар, також придбали:

Товари додані до переліку бажаного
Товар додано до порівняння

Цей веб-сайт використовує кукі-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також запропонувати найкращий користувальницький досвід, проаналізувавши використані наші продукти та послуги, підвищивши якість рекламних та маркетингових активностей. Ви погоджуєтесь на використанні нами файлів cookie.