Килимок розвиваючий з дугами Макс, Ноа і Том

DM012

Nattou

Розвивальний килимок призначений для дітей від народження.


Більше деталей

УВАГА: Останні одиниці на складі!

Ціна: 2 459,00 грн.

+ wishlist

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 245 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 245 балів, які можна конвертувати в сертифікат на 25,00 грн..


Розмір 80 х 70 см
Країна виробник Бельгія
Матеріал поліестер
Вікова група з народження

Розвивальний килимок світлих, пастельних, нейтральних кольорів гармонійно доповнить будь-який інтер’єр. Уся продукція бельгійського виробника іграшок Nattou вирізняється якісним виготовленням, а також дивовижною м’якістю. Зручний, комфортний, ніжний і м’який килимок із безліччю розвивальних функцій подарує дитині позитивні емоції і корисні враження. Килимок оснащений дугами, які прикріплюються за допомогою застібок. На дугах є підвісні елементи, які негучно брязкотять або шурхотять. Квадратний килимок розміром 80 х 70 см, виготовлений із поліестеру. За виробом легко доглядати: його можна прати в ручному режимі за температури 30°.
Сенсорно-пізнавальний розвиток
Дизайн і конструкція килимка розроблені спеціально для немовляти. Підвісні елементи привертають увагу, стимулюють зосередженість. Деякі підвіски брязкотять, а деякі елементи шурхотять. На дні-основі килимка є деталь з негучною пищалкою, а також безпечне дзеркальце. Такі особливості впливають на розвиток важливих навичок.
Освоюючи нові текстури на дотик, дитина розвиватиме сенсорне сприйняття. А намагаючись вхопити за підвіски чи деталі на килимку, маля розвиватиме спритність рухів, просторову координацію, дрібну моторику, хапальний рефлекс. З огляду на велику кількість інтерактивних елементів, з килимком Nattou дитина не лише не занудьгує, а й корисно проведе час.

15 інші товари

Акійний товар

Переглянуті товари