Сережки і Каффи

Як відомо, стиль криється в дрібницях. Це важлива перевага для багатьох модниць, адже аксесуари та прикраси можуть врятувати навіть самий тривіальний образ. Але як вибрати правильну деталь? Наприклад, в якій ситуації одягнути сережки, а в в якому разі будуть доречні каффи? Давайте згадаємо базові правила стильної дівчини!

біжутерія на кожен день

Звісно, сережки! Ідеально вписуються в будь-який комплект та по-справжньому прикрашають денний та вечірній лук. У гардеробі кожної панянки повинні бути повсякденні варіанти та оригінальні моделі, які розставлять маленькі іронічні акценти в занадто суворому офісному образі.

срібні сережки

Безумовний маст-хев кожного сезону. Змінюються форми, розміри, комплектність, але суть залишається незмінною: срібло 925 проби ніколи не поступиться своїми позиціями на модному олімпі. Це набагато більш практичний та сучасний вибір, ніж класичне золото або помпезна платина. Срібна фактура добре виглядає з металізованими поверхнями, яких в надлишку на ременях, сумках та взутті.

модні сережки з останньої колекції

Обов'язково повинні періодично з'являтися на туалетному столику жінки, яка хоче завжди виглядати чудово. У вас може бути 3-4 улюблених пари, але освіжати вміст заповітної шкатулки просто необхідно. На щастя, магазин біжутерії в інтернеті пропонує величезний вибір в різних цінових категоріях. Придбати обновки зможуть всі!

• мініатюрні каффи

Правильне рішення навіть для буденного комплекту одягу. Витончений кафф не притягуватиме до себе зайвої уваги, але дуже багато розповість про ваш почуття смаку тій людини, яка розгляне цю родзинку на вашому вушку. Не забудьте врівноважити ексклюзивний штрих акуратними пуссетами або гвоздиками для другого вуха.

• стильні великі каффи

Це явна домінанта в будь-якому образі, тому краще купувати їх для нічного заходу або галасливої вечірки. Таку штучку потрібно правильно підкреслити, наприклад, відповідним макіяжем та асиметричною зачіскою, що відкриває незвично прикрашене вушко. Гарну біжутерію купити можна в нашому магазині: цілодобовий шопінг - що може бути прекрасніше!

Дорогі купувальниці, у нас є все - найромантичніші сережки та трохи брутальні моделі, звичайні варіанти та химерні форми, різнобарвна емаль та стримані тони. Головне, що в розділі сережки Україна ви завжди знайдете якість та високий сервіс обслуговування. Для вас створені зручні умови замовлення та повне інформаційне супроводження покупки.

Ми працюємо для того, щоб наші замовниці завжди залишалися найкрасивішими та модними!