Ширми

Натомість розсувної перегородки з досить складною конструкцією в деяких випадках набагато практичніше обзавестися ширмою. Такий варіант простіше, дешевше, мобільніше. Зручні і красиві декоративні перегородки в сучасному виконанні відмінно впораються з проблемою зонування приміщень. З їх допомогою можна перегородити простір, відокремивши окремий затишний куточок для переодягання у шафи або організувавши місце для відпочинку компанії. Щільні перегородки у кімнаті дозволять приховати все, що завгодно від зайвих поглядів сторонніх людей. Прості мобільні конструкції допоможуть розділити приміщення на невеликі комфортні кабінетики.

Практичні вироби є відмінним рішенням не тільки для офісних і житлових приміщень. Сучасні ширми підходять для зонування банкетних залів в кафе, ресторанах і готелях, зручні для застосування в салонах краси, установах медичного та ветеринарного профілю. За своєю конструкцією тимчасові перегородки досить прості і легковагі, тому їх установка і перестановка вимагає мінімумальних витрат часу.

Поширені види ширм

• Стулкова ширма

Конструкція складається з жорсткого каркасу і декількох з'єднаних за принципом «гармошки» стулок заввишки від 1,5 до 1,8 м і шириною від 0,4 до 0,6 м. Стулки у вигляді кованих або різьблених решіток, полегшених дерев'яних або скляних панелей з багатим декором, можуть бути виконані з особливого щільного паперу, оргскла або тканинного полотна.

• Одноекранна конструкція

В даному випадку велика прямокутна стулка всього лише одна. Цей варіант ідеальний для поділу робочих зон в одному приміщенні, відгородження простору для огляду пацієнтів в кабінетах установ медичного напряму. Також можна купити ширму одноекранну і для розмежування столиків в кафе.

Стійкість забезпечує пара ніжок з розширеними п'ятами або спеціальні опори скобо- образного виду, іноді оснащені коліщатками.

• Гнучка перегородка

Це ідеальна для дому ширма купити яку простіше і дешевше сьогодні в інтернет-магазині. Вона є єдиною стінкою, що складається з жорстких трубок або планок, взаємно скріплених гнучкими матеріалами, тому її можна як завгодно згинати. До плюсів цього виду можна віднести наступні особливості:

- не вимагає попереднього монтажу;
- дозволяє швидко змінювати планування будь-якого приміщення;
- у складеному стані займає мало місця, тому при тимчасовій непотрібності у вигляді компактного рулону може зберігатися в шафі або коморі.

Вирішивши придивитися підходящий виріб, набравши у пошуковику фразу "ширма купити Україна", здобувач буде вражений великою кількістю існуючих варіантів. У нашому інтернет-магазині легко підібрати оптимальне за всіма параметрами рішення.