Світильник

Дизайн сучасних квартир і будинків неможливий без раціонального використання всього потенціалу сценаріїв освітлення. Величезний вибір дозволяє купити світильники будь-якої стилістики і відтворювати вдома унікальні за своєю привабливістю і функціональності світлові композиції, які здатні повністю перетворити наявний інтер'єр.

Архітектори не втомлюються повторювати, що в будь-якому просторі доцільно використовувати декілька джерел світла одночасно. Вони можуть бути взаємозамінні або органічно доповнюють один одного, що має на увазі своєчасну зміну форматів освітлення, їх химерну гру в залежності від ситуації.

Щоб розібратися в особливостях побудови інтер'єру зі світловою точки зору, давайте розглянемо основні моделі, які пропонує інтернет магазин світильників.

торшери

Незмінно популярні напольні лампи, які добре відомі кожному ще за радянськими квартирами. Але зараз вам буде легко купити торшер, який жодним чином не нагадає про щось застаріле або несучасне. Це стильні актуальні об'єкти, які вдало поєднують у своїй конструкції практичне призначення і оригінальну естетику.

лампи настольні

Класика жанру не тільки для робочого столу, але і для багатьох інших місць в будинку. Якщо ви хочете створити у себе концептуальну обстановку, користуйтеся нестандартними прийомами. Наприклад, лампа, розміщена в спальні на стопці книжок, а не як зазвичай на тумбочці, відразу змінить атмосферу в приміщенні. Фантазуйте!

• локальне освітлення

Як точечний об'єкт світла ви можете купити світильник, який підходить за пропорціями і стилем до інтер'єру. Його зазвичай вибирають для конкретного місця, наприклад, поруч з кріслом для читання або на довгу тумбу в вітальні, щоб вона не виглядала порожньої при своїх габаритах. Завжди приємно прикрашати будинок функціональними предметами!

Якщо не знаєте, якому декоративному оформленню віддати перевагу, вибирайте моделі з ознаками універсальності. Надалі ви без проблем знайдете місце для цієї покупки і в новій обстановці після ремонту або при переїзді. Безпрограшними в цьому сенсі є світильники пісочно-бежевих і сірих тонів, лаконічних форм і середніх розмірів.

Не забувайте, що освітлювальні прилади повинні відповідати вимогам варіативності, багатоманітності, зональності, щоб стати самодостатнім елементом декору і оригінальним акцентом загального стилістичного рішення. А щоб бути впевненим у правильності вибору, звертайтеся до нас - ми можемо запропонувати вам краще в індустрії світла для дому.