Таця на подушці для ноутбука / сніданку "Кава 9" Збільшити

Таця на подушці для ноутбука / сніданку "Кава 9"

podnos

Розмір lap tray: 44 х 36.3 х 8 см.

Більше деталей

Під замовлення 1-3 дні

Ціна: 390,00 грн.

+ wishlist

Купуючи цей товар, Ви отримаєте 39 балів. Ваш кошик міститиме в сумі 39 балів, які можна конвертувати в сертифікат на 4,00 грн..


Серія Напої
Розмір 44 х 36.3 х 8 см
Країна виробник Україна
Матеріал дерево

Розмір lap tray: 44 х 36.3 х 8 см.

Основа: меблеве ДВП, шпоноване натуральним шпоном ясеня або фанера (береза, вільха).
Зображення вкрите лаком для столешниць виробництва Італії (покриття стійке до механічних, теплових впливів, до впливу вологи).
Рамка: натуральна деревина твердих порід (дуб, ясен) січенням 3 х 1.6 см, з тонуванням або без, покрита меблевим лаком виробництва Італії.
Подушка: клітчаста, або однотонна тканина, флізелін (для додання форми), наповнювач - дрібні пінопластові кульки.

Існує дуже багато варіантів прояву любові і турботи, і сніданок у ліжко - яскравий приклад. Погодьтеся, адже навіть простий, в плані приготування, сніданок принесений в ліжко сприймається зовсім по-іншому. Якщо ж додати до сніданку красивий піднос і милий штрих, наприклад, квітку для коханої. Піднос на подушці ви можете підібрати персоналізовано, будь то романтичний столик для ваших коханих, або дитячий столик для малюків.
Використовування таці не обмежується сніданками, адже ви можете працювати на ноутбуці, малювати на ньому, ставити різноманітні смаколики... Удома вам нудно сидіти постійно за столом? На ліжку то зручніше, правда? Зручний піднос з оригінальним дизайном не завадить)

Серія: Весна.

Акійний товар

Переглянуті товари