Вішаки, ключниці

З чого починається будь-яке житлове приміщення? Звичайно, з передпокою, чиїм неодмінним атрибутом є вішалки - дерев'яні або ковані, металеві формовки або пластмасові полички з гачками. Все залежить від кількості проживаючих у будинку і гостей, що приходять, тому різних вішалок може бути багато. Зрозуміло, кована вішалка абсолютно не буде виглядати в невеликому передпокої, зате елегантна невелика «Welcome» буде дуже до речі. Зрозуміло, можна просто вбити цвях в стіну, але це ж не вихід. Набагато приємніше виглядають стіни з вішалками - красивими і яскравими, причому, не треба оновлювати колір, він збережеться надовго.

Для дитячих речей в нашому інтернет магазині є безліч вішалок-приверталочок, таких, як «Robot», «UFO» або «Kitty». Малюкові приємно буде повісити свою куртку на гачок, з якого усміхається мила кішечка. Та й для кухні є чудові зручні і міцні «Cook» або «Coffee »для фартушку, рушників або прихваток. Погодьтеся, що приємніше взяти прихватку з яскравого гачка, ніж шукати її на тумбочці або столі. Для всього повинно бути своє місце, і ці начебто необов'язкові речі економлять місце на кухні, а заодно роблять її наряднішою. До того ж, колір «кухаря» ви можете вибрати на свій смак або у відповідності з інтер'єром кухні.

Про вішалках сперечатися не варто - річ потрібна, корисна і необтяжлива. Але скільки разів, виходячи з квартири чи дому, ви спохвачувалися: - А де мої ключі? І справа тут не в поганій чи хорошій пам'яті, а в звичайній життєвій ситуації. Увечері ми розсіяні через втому, тому кладемо ключі або в кишеню, або в сумку, або ще куди-небудь. Просто кладемо і забуваємо, а вранці не можемо знайти, нервуємо, поспішаємо, і, як результат, день складається не дуже вдало. Але ж є прекрасне рішення цієї проблеми - ключниці, та ще різнокольорові або такі, що тільки для конкретного ключа підходять.

До всього треба звикати, щоб не було проблем, так і з ключницею - звикнете встромляти ключ в «Шпаківню для ключів», і ніколи більше не доведеться гарячково його розшукувати по всьому будинку. До речі, будиночок абсолютно точно сподобається дітям. На ключик надягається ланцюжок з брелоком - пташкою, яка може ще і свистіти. Прийшла дитина додому, «посадила» пташку в будиночок, і його ключ вже не загубиться серед підручників і іграшок. Дорослі будуть цілком задоволені брелоком «Вилка», «Розетка» від якої в передпокої квартири. Відкрили двері, вставили «вилку в розетку», і можна бути впевненим, що ваш ключ буде «заряджатися» до ранку, і вам не треба буде згадувати, де ви його залишили. У «розетці»! Ключниця на місці, ключ - у ній, в будинку - порядок.